İlaç

Netildex Göz Damlası 20 Adet

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları - Deksametazon ve Antienfektifler

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Netildex Göz Damlası 20 Adet
Firma:Teka Teknik İlaç
Etkin Madde:Deksametazon ve Netilmisin
ATC Kodu:S01CA01
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8696875610134
Fiyatı:62.42 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Netildex Göz Damlası 20 Adet Endikasyonları

Netildex; Netilmisin sülfat ve Deksametazon disodyum fosfat etken maddeli kullanıma hazır steril göz damlasıdır. Netildex Göz Damlası ameliyat sonrasında gözün ön bölümünün iltihaplı hastalıklarının ve gözün ön bölümünün bakterilere bağlı enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır.

Netildex Fiyatı

Netildex Göz Damlası 20 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 62.42 TL dir. Teka Teknik İlaç firması tarafından satışa sunulan 8696875610134 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Netildex Göz Damlası 20 Adet ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları - Deksametazon ve Antienfektifler

Netildex Göz Damlası 20 Adet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Netildex kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.