İlaç

Netildex Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları - Deksametazon ve Antienfektiflerİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Netildex Göz Damlası 5 ml
Firma:Teka Teknik İlaç
Etkin Madde:Deksametazon ve Netilmisin
ATC Kodu:S01CA01
Kamu Kodu:A11133
Barkod:8696875610127
Fiyatı:35.97 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Netildex Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Netildex Göz Damlası; Netilmisin sülfat ve Deksametazon disodyum fosfat etken maddeli kullanıma hazır steril göz damlasıdır. Netildex ameliyat sonrasında gözün ön bölümünün iltihaplı hastalıklarının ve gözün ön bölümünün bakterilere bağlı enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır.

Netildex Göz Damlası Fiyatı

Netildex Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 35.97 TL dir. Teka Teknik İlaç firması tarafından satışa sunulan 8696875610127 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Netildex Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları - Deksametazon ve Antienfektifler

Netildex Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Netildex Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.