İlaç

Nipent 10 mg 1 Flakon

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Diğer Antineoplastik (Kanser) İlaçlar - Pentostatinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Nipent 10 mg 1 Flakon
Firma:Hospira İlaç
Etkin Madde:Pentostatin
ATC Kodu:L01XX08
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100403
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Nipent 10 mg 1 Flakon Etkin Maddesi

Nipent 10 mg 1 Flakon ilacının etkin maddesi olan Pentostatin, orjinal ismiyle Pentostatin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 53910-25-1 olup, molekül ağırlığı 268.26914 g/mol, formülü ise C11H16N4O4 dir. Pentostatin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar damara enjekte yoluyla alınır.


Nipent ilacının ana etkin maddesi Pentostatin için Kimyasal Yapı Resmi:

Nipent 10 mg 1 Flakon ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Diğer Antineoplastik (Kanser) İlaçlar - Pentostatin

Nipent 10 mg 1 Flakon Uyarılar

Nipent yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nipent kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.