İlaç

Nitroderm TTS 10 5 Flaster

Kalp Damar Sistemi - Kalp İlaçları - Kalp Hastalığında Kullanılan Vazodilatörler - Organik Nitratlar - Gliseril Trinitrat

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Nitroderm TTS 10 5 Flaster
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Nitrogliserin
ATC Kodu:C01DA02
Kamu Kodu:A05442
Barkod:8699504810035
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Nitroderm TTS 10 5 Flaster Endikasyonları

Nitroderm TTS;
- Konjestif Kalp Yetmezliği: Dijital veya diğer pozitif-inotrop ilaçlar ve diüretikler ile geleneksel tedaviye yeterli cevap vermeyen hastalarda ek tedavi olarak kullanılır.
- Angina Pektoris: Tek başına veya bir beta-bloker ile ve/veya kalsiyum antagonistleri gibi diğer antianginal ilaçlar ile birlikte kullanılır.
- Flebitin ve ekstravazasyonun önlenmesi: İki gün veya daha uzun sürmesi beklenen tedavilerde ve düşük dozda heparin ile tedavinin olmadığı durumlarda, intravenöz sıvı ve ilaçların venöz kanülasyonunda sekonder olarak gelişebilecek flebitin ve ekstravazasyonun profilaktik tedavisinde kullanılır.

Nitroderm TTS 10 5 Flaster Fiyatı

Nitroderm TTS 10 5 Flaster, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Novartis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699504810035 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Nitroderm TTS 10 5 Flaster Etkin Maddesi

Nitrogliserin


Nitroderm TTS 10 5 Flaster ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Nitroderm TTS 10 5 Flaster ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Kalp İlaçları - Kalp Hastalığında Kullanılan Vazodilatörler - Organik Nitratlar - Gliseril Trinitrat

Nitroderm TTS 10 5 Flaster Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nitroderm TTS 10 5 Flaster kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.