İlaç

Norogrizovim 1 g 5 Ampül

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - B Vitamini ve Kombinasyonları - B Vitamini Kompleksi ve Diğer Kombinasyonlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Norogrizovim 1 g 5 Ampül
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Lidokain HCL, Tiamin HCL, Piridoksin HCL ve Hidroksokobalamin
ATC Kodu:A11EX
Kamu Kodu:A05374
Barkod:8699525757685
Fiyatı:22.61 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Norogrizovim 1 g 5 Ampül Endikasyonları

Norogrizovim; nevralji, multipl kırıklar, ameliyattan önce ya da sonra, nevritler, polinevritler, ilaç ve alkole bağlı toksit psikoz, postenfeksiyöz paraliziler, kansızlık, nekahet, yanık durumları, tüberkülozluların ilaç zehirlenmelerinde, periferik tipte fasiyal paralizilerde ve bazı ilaçlarla yüksek doz ve uzun süren tedavilerle ortaya çıkabilen vitamin yetersizliğinde kullanılmaktadır.

Norogrizovim 1 g 5 Ampül Fiyatı

Norogrizovim 1 g 5 Ampül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 22.61 TL dir. Deva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699525757685 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Norogrizovim 1 g 5 Ampül ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - B Vitamini ve Kombinasyonları - B Vitamini Kompleksi ve Diğer Kombinasyonlar

Norogrizovim 1 g 5 Ampül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Norogrizovim 1 g 5 Ampül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.