İlaç

Numeta Ped G16 Beslenme Serumu

Kan ve Kan Yapıcı Organlar - Kan ve Perfüzyon Solüsyonları - Damar İçine Enjekte Edilenler - Beslenme Serumu - Beslenme Serumu Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Numeta Ped G16 Beslenme Serumu
Firma:Eczacıbaşı Baxter İlaç
Etkin Madde:Amino Asit, Elektrolit, Glukoz ve Yağ
ATC Kodu:B05BA10
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699556693105
Fiyatı:324.54 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Numeta Ped G16 Beslenme Serumu Endikasyonları

Numeta Ped G16, içerisinde vücudun genel yapı taşları olan amino asit, elektrolit, glukoz ve yağlar bulunan bir beslenme serumudur. Numeta Ped G16 serumu miadında doğan yeni doğan bebekler ile 2 yaşından küçük çocuklarda kullanılır. Serum, bebeğin ağız yolu ile beslenemediği durumlarda damar yolu ile ve tıbbi gözetim altında uzman kişi tarafından uygulanır.

Numeta Fiyatı

Numeta Ped G16 Beslenme Serumu, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 324.54 TL dir. Eczacıbaşı Baxter İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699556693105 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Numeta Ped G16 Beslenme Serumu ilacının Kategorisi

Kan ve Kan Yapıcı Organlar - Kan ve Perfüzyon Solüsyonları - Damar İçine Enjekte Edilenler - Beslenme Serumu - Beslenme Serumu Kombinasyonları

Numeta Ped G16 Beslenme Serumu Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Numeta kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.