İlaç

Oksinazal Burun Spreyi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Sempatomimetikler - Oksimetazolin HCLİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Oksinazal Burun Spreyi
Firma:Zentiva İlaç
Etkin Madde:Oksimetazolin HCL
ATC Kodu:R01AA05
Kamu Kodu:A05671
Barkod:8699502600010
Fiyatı:5.81 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Oksinazal Burun Spreyi Endikasyonları

Oksinazal Burun Spreyi; saman nezlesi (mevsimlere bağlı alerjik nezle), grip, nezle gibi solunum yolu enfeksiyonları ve sinüzit ile ilgili olan burun tıkanıklıkları tedavisinde kullanılmaktadır.

Oksinazal Burun Spreyi Fiyatı

Oksinazal Burun Spreyi, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 5.81 TL dir. Zentiva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699502600010 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Oksinazal Burun Spreyi Etkin Maddesi

Oksimetazolin HCL


Oksinazal Burun Spreyi ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Oksinazal Burun Spreyi ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Sempatomimetikler - Oksimetazolin HCL

Oksinazal Burun Spreyi Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Oksinazal Burun Spreyi kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.