İlaç

Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - Ornidazolİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Ornidazol
ATC Kodu:G01AF06
Kamu Kodu:A05790
Barkod:8699514102366
Fiyatı:14.11 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet Endikasyonları

Ornisid Vajinal Tablet; üreme / boşaltım sistemi enfeksiyonlarında (Trikomoniyaz: En sık vajinada görülen bir enfeksiyon türüdür. Vajinada kaşınma, yanma, kirli sarı - yeşil renkte köpüklü akıntı gibi belirtiler görülür. Erkeklerde ise bazen idrar kanalı iltihaplanması, prostat iltihabı gibi belirtiler meydana gelebilir.) kullanılır.

Ornisid Vajinal Tablet Fiyatı

Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 14.11 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514102366 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet Etkin Maddesi

Ornidazol


Ornisid Vajinal Tablet ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - Ornidazol

Ornisid Vajinal Tablet 500 mg 3 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ornisid Vajinal Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.