İlaç

Pankreon 20 Draje

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Enzimler - Multienzimler (Lipaz, Proteaz vb.)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Pankreon 20 Draje
Firma:Dr. F. Frik İlaç
Etkin Madde:PANKREATIN + SIĞIR SAFRA KESESI
ATC Kodu:A09AA02
Kamu Kodu:A05875
Barkod:8699559120066
Fiyatı:6.6 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Pankreon 20 Draje Endikasyonları

Pankreon; pankreas yetersizliği, gastrik aşili (sindirim suyu yetersizliği), hafif ve ağır sindirim rahatsızlıkları, karaciğer ve safra yolları hastalıklarına bağlı sindirim bozuklukları, mide ve bağırsak ameliyatlarından sonraki sindirim rahatsızlıkları ve mukovisidozda kullanılır.

Pankreon 20 Draje Fiyatı

Pankreon 20 Draje, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 6.6 TL dir. Dr. F. Frik İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699559120066 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Pankreon 20 Draje ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Enzimler - Multienzimler (Lipaz, Proteaz vb.)

Pankreon 20 Draje Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Pankreon 20 Draje kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.