İlaç

Paranox Triple 20 Tablet

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Salisilik Asit ve Türevleri - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Paranox Triple 20 Tablet
Firma:Sanofi Aventis İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Asetilsalisilik Asit ve Kafein
ATC Kodu:N02BA51
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699809018457
Fiyatı:12.47 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Paranox Triple Fiyatı

Paranox Triple 20 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 12.47 TL dir. Sanofi Aventis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699809018457 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Paranox Triple 20 Tablet Etkin Maddesi

Paranox Triple 20 Tablet ilacının etkin maddesi olan Asetilsalisilik Asit, orjinal ismiyle Acetylsalicylic Acid maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 50-78-2 olup, molekül ağırlığı 180.15742 g/mol, formülü ise C9H8O4 dir. Asetilsalisilik Asit maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Paranox Triple ilacının ana etkin maddesi Asetilsalisilik Asit için Kimyasal Yapı Resmi:

Paranox Triple 20 Tablet ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Salisilik Asit ve Türevleri - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları

Paranox Triple 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Paranox Triple kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.