İlaç

Pasport 20 mg 2 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Tadalafil





İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Pasport 20 mg 2 Tablet
Firma:Bilinmiyor
Etkin Madde:Tadalafil
ATC Kodu:G04BE08
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Pasport 20 mg 2 Tablet Endikasyonları

Pasport 20 mg; cinsel birleşme için yeterince sertleşememe ya da devam ettirememe yani erektil disfonksiyonun tedavisi için kullanılır.

Pasport 20 mg 2 Tablet Etkin Maddesi

Pasport 20 mg 2 Tablet ilacının etkin maddesi olan Tadalafil, orjinal ismiyle Tadalafil maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 171596-29-5 olup, molekül ağırlığı 389.40396 g/mol, formülü ise C22H19N3O4 dir. Tadalafil maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Pasport ilacının ana etkin maddesi Tadalafil için Kimyasal Yapı Resmi:

Pasport 20 mg 2 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Tadalafil

Pasport 20 mg 2 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Pasport kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.