İlaç

Prepagel Jel 40 g

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleriİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Prepagel Jel 40 g
Firma:Dr. F. Frik İlaç
Etkin Madde:Aessin ve Dietilamin Salisilat
ATC Kodu:M02ACx1
Kamu Kodu:A06340
Barkod:8699559340020
Fiyatı:17 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Prepagel Jel 40 g Endikasyonları

Prepagel Jel; boyun tutulması, kaburgalar arasındaki ağrılar, sporcularda aşırı efor ve yorgunluktan ileri gelen adale sertleşmeleri ve ağrıları, kısa süre içerisinde gelişen veya kronik haldeki eklem iltihapları, siyatik, bir sinirin duyusal donanımını sağladığı alanda ortaya çıkan ağrılı olgular, gut hastalığı, bel ağrısı, eklem ağrısı ve kas ağrılarının tedavisinde etkilidir.

Prepagel Jel 40 g Fiyatı

Prepagel Jel 40 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 17 TL dir. Dr. F. Frik İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699559340020 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Prepagel Jel 40 g Etkin Maddesi

Aessin ve Dietilamin Salisilat


Prepagel Jel 40 g ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Prepagel Jel 40 g ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleri

Prepagel Jel 40 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Prepagel Jel 40 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.