İlaç

Proctolog Fitil 10 Adet

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Proctolog Fitil 10 Adet
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Ruscotenin ve Trimebutin
ATC Kodu:C05AX03
Kamu Kodu:A06375
Barkod:8699532895103
Önceki: 8699514898122
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Proctolog Fitil 10 Adet Endikasyonları

Proctolog Fitil; analda oluşan kızarma, şişme ve akut basur hastalığında, analda yırtılma, çatlama oluşumunda, fissür sendromu ve ağrı, kaşıntı ve sıvı birikme hissinin semptomatik bir başka deyişle hastalığın sonuçlarının giderilmesine yönelik olarak kullanılır.

Proctolog Fitil 10 Adet Yan Etkileri

Ruskogenin ve Trimebutin etkin maddeleri içeren Proctolog Fitil kullanımı nedeniyle, tüm ilaçlarda görülebileceği gibi bazı yan etkiler görülebilmektedir.

Proctolog Fitil kullanımı nedeniyle duyarlılık reaksiyonlarının oluşması halinde tedavi kesilmeli ve hasta için uygun tedavi uygulanmalıdır. Proctolog'un uzun süre kullanımında sistemik toksik tesirler görülebilmektedir.

Karşılaşılma sıklığı bilinmemekle birlikte Proctolog Krem uygulanan bölgede kızarıklık, hassasiyet ve kaşıntı görülebilir. Ayrıca baş dönmesi ve bayılma gibi yan etkileri de vardır.

Proctolog Fitil Fiyatı

Proctolog Fitil 10 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Pfizer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699532895103 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Proctolog Fitil 10 Adet ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar

Proctolog Fitil 10 Adet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Proctolog Fitil kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.