İlaç

Proctolog Krem 30 g

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Proctolog Krem 30 g
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Ruscotenin ve Trimebutin
ATC Kodu:C05AX03
Kamu Kodu:A06376
Barkod:8699532335470
Önceki: 8699514338130
Fiyatı:19.33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Proctolog Krem 30 g Endikasyonları

Proctolog Krem; akut hemoroid, analda oluşan şişme, kızarma, yırtılma, çatlama, fissür hissi, ağrı, kaşıntı ve sıvı birikme hissi rahatsızlıklarının semptomatik tedavisinde kullanılır.

Proctolog Krem 30 g Yan Etkileri

Ruskogenin ve Trimebutin etkin maddeleri içeren Proctolog Krem kullanımı nedeniyle, tüm ilaçlarda görülebileceği gibi bazı yan etkiler görülebilmektedir.

Proctolog Rektal Krem kullanımı nedeniyle duyarlılık reaksiyonlarının oluşması halinde tedavi kesilmeli ve hasta için uygun tedavi uygulanmalıdır. Proctolog'un uzun süre kullanımında sistemik toksik tesirler görülebilmektedir.

Karşılaşılma sıklığı bilinmemekle birlikte Proctolog Krem uygulanan bölgede kızarıklık, hassasiyet ve kaşıntı görülebilir. Ayrıca baş dönmesi ve bayılma gibi yan etkileri de vardır.

Proctolog Fiyatı

Proctolog Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.33 TL dir. Pfizer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699532335470 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Proctolog Krem 30 g ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar

Proctolog Krem 30 g Kontrendikasyonları

Ruscotenin ya da Trimebutin karşı hassasiyeti bulunana hastalarda kullanılmamalıdır.

Proctolog Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Proctolog kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.