İlaç

Purinol Efervesan Granül 70 g

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Antibakteriyeller - Diğerleri - Metenamin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Purinol Efervesan Granül 70 g
Firma:Recordati İlaç
Etkin Madde:Metenamin
ATC Kodu:J01XX05
Kamu Kodu:A06503
Barkod:8699559210033
Önceki: 8699530210014
Fiyatı:13.34 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Purinol Efervesan Granül 70 g Endikasyonları

Purinol antibakteriyel bir ilaçtır. Purinol, akut enfeksiyonların antibiyotiklerle yapılmış başarılı tedavisi sonrası devam tedavisinde, tekrar eden mesane iltihabının önlenmesi amacıyla uzun süreli tedavi olarak, kalıcı kataterli hastalarda idrar yolu enfeksiyonlarının ilerlemesinin engellenmesi ve de katater tıkanma vakalarının azaltılmasında, idrar yollarına yapılmış olan cihazlı müdahale nedeniyle oluşabilecek enfeksiyonların önlenmesi ve belirti göstermeyen bakteriüri durumunda kullanılır.

Purinol Efervesan Granül Fiyatı

Purinol Efervesan Granül 70 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 13.34 TL dir. Recordati İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699559210033 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Purinol Efervesan Granül 70 g Etkin Maddesi

Metenamin


Purinol Efervesan Granül ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Purinol Efervesan Granül 70 g ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Antibakteriyeller - Diğerleri - Metenamin

Purinol Efervesan Granül 70 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Purinol Efervesan Granül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.