İlaç

Reampla 75 mg 21 Kapsül

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Palbosiklibİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Reampla 75 mg 21 Kapsül
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Palbosiklib
ATC Kodu:L01XE33
Kamu Kodu:
Barkod:8681308150011
Fiyatı:11766.8 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Reampla 75 mg 21 Kapsül Endikasyonları

Reampla, menopoz sonrası (postmenopozal) özel bir tipte (östrojen hormon reseptörü en az %10 pozitif ve insan epidermal büyüme hormonu reseptörü negatif) yayılmış meme kanseri olan ve daha önce fulvestrant (östrojenin bağlanarak aktifleştirdiği birtakım proteinleri inhibe eder) isimli ilacı kullanmamış hastalarda:

1. Yayılmış hastalık tedavisi için daha önce bir sıra ve en az 6 ay aromataz inhibitörü grubundaki ilaçları (östrojen hormonlarının yapılması için gerekli olan aromataz isimli madde ile etkileşerek vücuttaki östrojen hormonu düzeylerini azaltan ve hormona bağımlı meme kanseri tedavisinde kullanılan ilaçlar) alırken hastalığı ilerleyenlerde fulvestrant isimli ilaç ile birlikte kullanılır.
2. Aromataz inhibitörü grubundaki ilaçlarla en az 24 ay tedavi sonrasında veya aromataz inhibitörü grubundaki ilaçlarla tedaviyi tamamladıktan sonraki 12 ay içinde hastalığı tekrarlayan veya yayılan hastalarda fulvestrant ile birlikte kullanılır.
3. Aromataz inhibitörü grubundaki ilaçları alırken ilk 24 ay içinde hastalığı tekrarlayan hastalarda kullanılamaz.
4. Yayılan hastalık nedeniyle bir sıradan daha fazla kemoterapi ve bir sıradan daha fazla hormonal tedavi almış hastalarda kullanılamaz.

Reampla Fiyatı

Reampla 75 mg 21 Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 11766.8 TL dir. Pfizer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8681308150011 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Reampla 75 mg 21 Kapsül ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Palbosiklib

Reampla 75 mg 21 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Reampla kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.