İlaç

Rebone 4 Tablet

Kas İskelet Sistemi - Kemik - Kemik İlaçları - Bifosfonat kombinasyonları - Alendronat Sodyum ve D Vitamini

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Rebone 4 Tablet
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Alendronat Monosodyum Trihidrat ve D3 Vitamini
ATC Kodu:M05BB03
Kamu Kodu:A12983
Barkod:8699514010456
Fiyatı:21.97 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Rebone 4 Tablet Endikasyonları

Rebone Alendronat Monosodyum Trihidrat ve D3 Vitamini içerir. Rebone ilacı kalça ve de vertebra da dahil olarak kırıkların önlenmesi amacıyla postmenopozal osteoporozlu bayanlarda osteoporoz tedavisinde kullanılır. Rebone ayrıca kırıkların önlenmesi amacıyla erkeklerde osteoporozun tedavisi için kullanılır.

Rebone 4 Tablet Kullanımı

Çocuklarda Rebone Kullanımı
18 yaşın altındaki çocuklarda Rebone ilacının etkinliği ve güvenliği denenmemiştir. Yeterli çalışma olmadığından bu yaştaki kişilerde kullanılmamalıdır.

Yaşlılarda Kullanımı
Yapılan klinik çalışmalarda 65 yaş ve üzeri (Geriyatrik) hastalarda Rebone etken maddesine karşı yaştan kaynaklanan bir farklılık tespit edilmemiştir. Bu sebeple 65 yaş ve üstü hastalarda dozaj ayarlaması gerekmez.

Rebone Fiyatı

Rebone 4 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 21.97 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514010456 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Rebone 4 Tablet ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Kemik - Kemik İlaçları - Bifosfonat kombinasyonları - Alendronat Sodyum ve D Vitamini

Rebone 4 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rebone kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.