İlaç

Refresh Göz Damlası (Tek Dozluk) 30 Flakon

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Diğer Göz İlaçları - Göz İle İlgili Diğer İlaçlar - Suni Gözyaşı ve Diğer Göz İlaçlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Refresh Göz Damlası (Tek Dozluk) 30 Flakon
Firma:Allergan İlaç
Etkin Madde:Polivinil Alkol ve Povidon
ATC Kodu:S01XA20
Kamu Kodu:A06581
Barkod:8699490561225
Fiyatı:10.66 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Refresh Göz Damlası (Tek Dozluk) 30 Flakon Endikasyonları

Refresh Göz Damlası; Polivinil alkol ve Povidon etkin maddeleri içerir. Refresh'in göz yüzeyinde kayganlaştırıc ve nemlendirici etkisi vardır. Göz yüzeyindeki gözyaşı hacmini arttırır ve gözyaşı filmini düzenler.

Refresh Göz Damlası bu özellikleri ile; eksik veya yapı olarak bozuk gözyaşı tabakaları nedeniyle göz yüzetinin nemlendirilmesinin bozulduğu göz kuruluğu gibi durumlar için kullanılır.

Refresh Göz Damlası Fiyatı

Refresh Göz Damlası (Tek Dozluk) 30 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.66 TL dir. Allergan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699490561225 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Refresh Göz Damlası (Tek Dozluk) 30 Flakon ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Diğer Göz İlaçları - Göz İle İlgili Diğer İlaçlar - Suni Gözyaşı ve Diğer Göz İlaçları

Refresh Göz Damlası (Tek Dozluk) 30 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Refresh Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.