İlaç

Rennie Duo Şurup 100 ml

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro Özofajial Reflü İçin Diğer İlaçlar - Aljinik Asitİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Rennie Duo Şurup 100 ml
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Kalsiyum Karbonat, Magnezyum Karbonat ve Sodyum Aljinat
ATC Kodu:A02BX13
Kamu Kodu:A06674
Barkod:8699546705795
Fiyatı:11.09 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Rennie Duo Şurup 100 ml Endikasyonları

Rennie Duo Şurup;
• Mide ağrısı,
• Asitlerin sindirilememesi, şişkinlik, bulantı, kusma,
• Gastroözofajeal reflü (mide içeriğinin yemek borusundan ağıza gelmesi)
• Mide yanması,
• Asit regurjitasyonu (bulantı ve zorlama olmadan mide ya da yemek borusundaki besinlerin ağız içine geri gelmesi) rahatsızlıklarının tedavisinde etkilidir.

Rennie Duo Şurup Fiyatı

Rennie Duo Şurup 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 11.09 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546705795 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Rennie Duo Şurup 100 ml ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro Özofajial Reflü İçin Diğer İlaçlar - Aljinik Asit

Rennie Duo Şurup 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rennie Duo Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.