İlaç

Reparil Gel N (Jel) 50 g

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleriİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Reparil Gel N (Jel) 50 g
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Aessin ve Dietilamin Salisilat
ATC Kodu:M02ACx1
Kamu Kodu:A06681
Barkod:8699514340416
Fiyatı:10.77 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Reparil Gel N (Jel) 50 g Endikasyonları

Reparil Gel N, Reparil jel; sırt ağrısı, siyatik, servikal sendrom, lumbago gibi omurga kemiğinde görülen ağrılarda, travmadan sonra oluşan hematom, tendovaginit, ezilme, çürüme ve distorsiyon gibi durumlarda kullanılır. Reparil Gel N yüzeysel tromboflebit ve variköz damarlarda etkilidir.

Reparil Gel N (Jel) 50 g Fiyatı

Reparil Gel N (Jel) 50 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.77 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514340416 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Reparil Gel N (Jel) 50 g Etkin Maddesi

Aessin ve Dietilamin Salisilat


Reparil Gel N (Jel) 50 g ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Reparil Gel N (Jel) 50 g ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Salsilik Asit Türevleri - Salisilat Türevleri

Reparil Gel N (Jel) 50 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Reparil Gel N (Jel) 50 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.