İlaç

Risonel Sprey

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Mometazon - Nazalİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Risonel Sprey
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Mometazon Furoat
ATC Kodu:R01AD09
Kamu Kodu:A11330
Barkod:8699514540014
Fiyatı:24.87 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Risonel Sprey Endikasyonları

* 2 yaş ve daha büyük çocuklarda ve erişkinlerde mevsimsel ve yıl boyu süren alerjik nezle belirtilerinde,
* 12 yaş ve daha büyük çocuklarda ve erişkinlerde mevsimsel alerjik nezle oluşmasını önlemede,
* 18 yaşın üzerindeki insanlarda görülen, sinüslerden kaynaklanan ve burun içine doğru büyüyen et için, konjesyon ve koku duyusu kaybı dahil belirtilerin tedavisinde kullanılır.

Risonel Sprey Fiyatı

Risonel Sprey, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 24.87 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514540014 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Risonel Sprey Etkin Maddesi

Mometazon Furoat


Risonel Sprey ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Risonel Sprey ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Mometazon - Nazal

Risonel Sprey Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Risonel Sprey kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.