İlaç

Sodinax

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - Naproksenİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Sodinax
Firma:Osel İlaç
Etkin Madde:Naproksen
ATC Kodu:M01AE02
Kamu Kodu:
Barkod:869978809....
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Sodinax Endikasyonları

Sodinax; tendon iltihabı, damla hastalığı (gut), ankilozan iltihabı, eklem iltihabı, burs iltihabı ve adet sancılarının yol açtığı ağrı ya da iltihabi durumların tedavisinde etkilidir.

Sodinax Etkin Maddesi

Sodinax ilacının etkin maddesi olan Naproksen, orjinal ismiyle Naproxen maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 22204-53-1 olup, molekül ağırlığı 230.25916 g/mol, formülü ise C14H14O3 dir. Naproksen maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Sodinax ilacının ana etkin maddesi Naproksen için Kimyasal Yapı Resmi:

Sodinax ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - Naproksen

Sodinax Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Sodinax kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.