İlaç

Solysin 5 mg 90 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Üriner Antispazmodikler - Solifenasin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Solysin 5 mg 90 Tablet
Firma:Abdica İlaç
Etkin Madde:Solifenasin Süksinat
ATC Kodu:G04BD08
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699889090091
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Solysin 5 mg 90 Tablet Endikasyonları

Solysin idrar yollarında görülebilen spazmı giderebilmek amacıyla kullanılır. Solysin çok sık idrara çıkma, zamanında tuvalete yetişememeden kaynaklanan idrar kaçırma, sıkışarak tuvalete gitme gibi hastalıklar için kullanılır.

Solysin 5 mg 90 Tablet Etkin Maddesi

Solysin 5 mg 90 Tablet ilacının etkin maddesi olan Solifenasin, orjinal ismiyle Solifenacin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 0 olup, molekül ağırlığı 362.46474 g/mol, formülü ise C23H26N2O2 dir. Solifenasin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Solysin 5 mg 90 Tablet ilacının ana etkin maddesi Solifenasin için Kimyasal Yapı Resmi:

Solysin 5 mg 90 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Üriner Antispazmodikler - Solifenasin

Solysin 5 mg 90 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Solysin 5 mg 90 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.