İlaç

Stafine Cort Krem 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotikİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Stafine Cort Krem 30 g
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:Fusidik Asit ve Betametazon
ATC Kodu:D07CC01
Kamu Kodu:A12000
Barkod:8699828350088
Fiyatı:40.4 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Stafine Cort Krem 30 g Endikasyonları

Stafine Cort; stafilokok (bir tür bakteri), streptokok, propionibakterium aknes, korynbakterium minutissimum ve diğer duyarlı organizmaların oluşturduğu impetigo, enfekte yaralar, enfekte ekzema, follikülit, enfekte olan akne, abse, akne vulganis, paronişya, sikosis barbea, hidrozadenit ve eritrazmanın tedavisinde kullanılır.

Stafine Cort Krem 30 g Fiyatı

Stafine Cort Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 40.4 TL dir. Koçak Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699828350088 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Stafine Cort Krem 30 g Etkin Maddesi

Fusidik Asit ve Betametazon


Stafine Cort Krem 30 g ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Stafine Cort Krem 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Güçlü Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Betametazon ve Antibiyotik

Stafine Cort Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Stafine Cort Krem 30 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.