İlaç

Sulperazon IM 1 g 1 Flakon

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Beta-Laktam Antibakteriyeller - 3. Kuşak Sefalosporinler - Sefoperazon Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Sulperazon IM 1 g 1 Flakon
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Sulbaktam ve Sefoperazon
ATC Kodu:J01DD62
Kamu Kodu:A07507
Barkod:8699532270658
Fiyatı:13.61 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Sulperazon IM 1 g 1 Flakon Endikasyonları

Sulbaktam ve Sefoperazon etken maddelerine sahip olan Sulperazon, enfeksiyon tedavilerinde kullanılır. Sulperazon; cilt enfeksiyonları, septisemi, alt solunum yolu enfeksiyonları, yumuşak doku enfeksiyonları, menenjit, peritonit, kolesistit, kolanjit, üst solunum yolu enfeksiyonları, kemik ve eklem enfeksiyonları, endometrit ile bel soğukluğu ile cinsel bölge enfeksiyonlarında kullanılır.

Sulperazon Fiyatı

Sulperazon IM 1 g 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 13.61 TL dir. Pfizer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699532270658 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Sulperazon IM 1 g 1 Flakon ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Beta-Laktam Antibakteriyeller - 3. Kuşak Sefalosporinler - Sefoperazon Kombinasyonları

Sulperazon IM 1 g 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Sulperazon kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.