İlaç

Talcid Şurup 0.5 mg

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Magnezyum Aluminyum Kalsiyum Kombinasyonları - Hidrotalsitİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Talcid Şurup 0.5 mg
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Hidrotalsit
ATC Kodu:A02AD04
Kamu Kodu:A07614
Barkod:8699546700288
Fiyatı:19.32 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Talcid Şurup 0.5 mg Endikasyonları

Talcid Şurup; reflü özofajit (özofajit: yemek borusu iltihaplanması), mide fıtığı, gastrit, mide ve onikiparmak bağırsağı ülseri, şişkinlik, hazımsızlık, mide yanması ve mide ekşimesi, gebelik ve sinirsel hazımsızlık ile aşırı yemeğin, kahve, alkol, nikotin ve bazı ilaçların sebep olduğu aşırı asit ile karakterize rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Talcid Şurup Fiyatı

Talcid Şurup 0.5 mg, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.32 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546700288 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Talcid Şurup 0.5 mg Etkin Maddesi

Hidrotalsit


Talcid Şurup ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Talcid Şurup 0.5 mg ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Magnezyum Aluminyum Kalsiyum Kombinasyonları - Hidrotalsit

Talcid Şurup 0.5 mg Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Talcid Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.