İlaç

Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Sistemik Antiviral İlaçlar - Virüslere Karşı Direkt Etkili İlaçlar - Neuraminidaz İnhibitörleri - Oseltamivir Fosfatİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g
Firma:Bilinmiyor
Etkin Madde:Oseltamivir Fosfat
ATC Kodu:J05AH02
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g Endikasyonları

Tamiflu Şurup; 1 yaşından büyük çocuklarda ve yetişkinlerde influenza (grip) ve avian influenza profilaksisinde ve tedavisinde etkilidir.

Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g Etkin Maddesi

Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g ilacının etkin maddesi olan Oseltamivir, orjinal ismiyle Oseltamivir maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 196618-13-0 olup, molekül ağırlığı 312.40452 g/mol, formülü ise C16H28N2O4 dir. Oseltamivir maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g ilacının ana etkin maddesi Oseltamivir için Kimyasal Yapı Resmi:

Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Sistemik Antiviral İlaçlar - Virüslere Karşı Direkt Etkili İlaçlar - Neuraminidaz İnhibitörleri - Oseltamivir Fosfat

Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Tamiflu Şurup 12 mg/ml 30 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.