İlaç

Tazoject 2.25 g IV 1 Flakon

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Penisilinler - Penisilinli Kombinasyonlar - Piperasilin ve Enzim İnhibitörü

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Tazoject 2.25 g IV 1 Flakon
Firma:Tüm Ekip İlaç
Etkin Madde:Piperasilin ve Tazobaktam
ATC Kodu:J01CR05
Kamu Kodu:A13047
Barkod:8699814790010
Fiyatı:23.85 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Tazoject 2.25 g IV 1 Flakon Endikasyonları

Tazoject Piperasilin ve Tazobaktam içeren antienfektif bir ilaçtır. Tazoject yetişkin hastalarda, idrar yolu, kan, göğüs boşluğu, karın içi veya deri gibi vücut bölgeleri etkileyen bakteriyel enfeksiyonlara karşı kullanılır. Tazoject ayrıca enfeksiyonlarla baş edebilmede problem yaşayan hastalarda, enfeksiyon tedavisinde aminoglikozidler olarak adlandırılan ilaçlar ile birlikte de kullanılabilir.

Tazoject 2 ile 12 yaş arası çocuklarda, karın içi enfeksiyonlarda ve aminoglikozid ile birlikte ateşle seyreden ve kanda nötrofil sayısının azalması ile görünen enfeksiyonların tedavisinde kullanılabilir.

Tazoject Fiyatı

Tazoject 2.25 g IV 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.85 TL dir. Tüm Ekip İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699814790010 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Tazoject 2.25 g IV 1 Flakon ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Penisilinler - Penisilinli Kombinasyonlar - Piperasilin ve Enzim İnhibitörü

Tazoject 2.25 g IV 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Tazoject kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.