İlaç

Tears Naturale Free Göz Damlası 0.8 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Diğer Göz İlaçları - Göz İle İlgili Diğer İlaçlar - Suni Gözyaşı ve Diğer Göz İlaçlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Tears Naturale Free Göz Damlası 0.8 ml
Firma:Alcon İlaç
Etkin Madde:Dekstran 70 ve Hidroksipropil Metil Selüloz
ATC Kodu:S01XA20
Kamu Kodu:A07695
Barkod:8699760610240
Fiyatı:29.06 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Tears Naturale Free Göz Damlası 0.8 ml Endikasyonları

Tears Naturale Free Göz Damlası göz kuruluğu tedavisi ve göz kuruluğuna bağlı yanma ve tahriş gibi şikayetlerin rahatlatılması için kullanılır. Bunun dışında gözde oluşan küçük tahrişler veya güneş yanığı, rüzgar gibi nedenlerle oluşan geçici rahatsızlık hissini gidermek için de kullanılır.

Tears Naturale Free Fiyatı

Tears Naturale Free Göz Damlası 0.8 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 29.06 TL dir. Alcon İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699760610240 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Tears Naturale Free Göz Damlası 0.8 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Diğer Göz İlaçları - Göz İle İlgili Diğer İlaçlar - Suni Gözyaşı ve Diğer Göz İlaçları

Tears Naturale Free Göz Damlası 0.8 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Tears Naturale Free kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.