İlaç

Teragrip 20 Tablet

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları





İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Teragrip 20 Tablet
Firma:Pharmactive İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Klorfeniramin Maleat ve Fenilefrin HCL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:A14117
Barkod:8680760090125
Fiyatı:9.49 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Teragrip 20 Tablet Endikasyonları

Teragrip içerisinde 650 mg Parasetamel, 10 mg Fenilefrin HCL ve 4 mg Klorfeniramin Maleat etkin maddeleri bulunur. Teragrip ilacı grip, vücut ağrısı, sağuk algınlığı nedeniyle oluşan ateş, burun tıkanıklığı, baş ağrısı, burun akıntısı ve hapşırma gibi belirtilerin azaltılması amacıyla kullanılır.

Teragrip Fiyatı

Teragrip 20 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.49 TL dir. Pharmactive İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680760090125 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Teragrip 20 Tablet ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Teragrip 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Teragrip kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.