İlaç

Thiocilline Deri Pomadı 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - basitrasin + neomisin sulfat (vücut yüzeyi için)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Thiocilline Deri Pomadı 30 g
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:BASITRASIN + NEOMISIN SULFAT
ATC Kodu:D06AX04
Kamu Kodu:A07877
Barkod:8699514383949
Fiyatı:13.94 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Thiocilline Deri Pomadı 30 g Endikasyonları

Thiocilline Deri Pomadı ilacının etken maddesi Basitrasin ve Neomisin Sülfat'tır. Thiocilline Deri Pomadı;
- Primer piyoderma (impetigo, ektima, sikosis, vulgaris, paronikia, panaris, fronkül),
- Sekonder enfekte dermatozlar (ekzema, herpes, seboreik dermatitis),
- Dış kulak yolu enfeksiyonları, yaralar ve diğer cilt travmaları, meme başı çatlakları ve yanıkların tedavisinde kullanılır.

Thiocilline Deri Pomadı 30 g Fiyatı

Thiocilline Deri Pomadı 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 13.94 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514383949 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Thiocilline Deri Pomadı 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - basitrasin + neomisin sulfat (vücut yüzeyi için)

Thiocilline Deri Pomadı 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Thiocilline Deri Pomadı 30 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.