İlaç

Thiocilline Pomad 20 gr

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - basitrasin + neomisin sulfat (vücut yüzeyi için)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Thiocilline Pomad 20 gr
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:BASITRASIN + NEOMISIN SULFAT
ATC Kodu:D06AX04
Kamu Kodu:A07876
Barkod:8699514385806
Fiyatı:3.75 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Thiocilline Pomad 20 gr Endikasyonları

Thiocilline ilacının etken maddesi Basitrasin ve Neomisin Sülfat'tır. Thiocilline Pomadı ;
- Primer piyoderma (impetigo, ektima, sikosis, vulgaris, paronikia, panaris, fronkül),
- Sekonder enfekte dermatozlar (ekzema, herpes, seboreik dermatitis),
- Dış kulak yolu enfeksiyonları, yaralar ve diğer cilt travmaları, meme başı çatlakları ve yanıkların tedavisinde kullanılır.

Thiocilline Pomad 20 gr Fiyatı

Thiocilline Pomad 20 gr, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 3.75 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514385806 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Thiocilline Pomad 20 gr ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - basitrasin + neomisin sulfat (vücut yüzeyi için)

Thiocilline Pomad 20 gr Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Thiocilline Pomad 20 gr kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.