İlaç

Tiozone Krem 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - Kombinasyonlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Tiozone Krem 30 g
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:Tiyokonazol ve Hidrokortizon Asetat
ATC Kodu:D01AC20
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699584350469
Fiyatı:37.37 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Tiozone Krem 30 g Endikasyonları

Tiozone iltihabi belirtilerle birlikte seyreden, derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç tedavisinde kullanılır. Tiokonazol, birçok cilt mantarına karşı etkilidir. Hidrokortizon asetat, iltihabı giderir ve kaşıntıyı hafifletir.

Tiozone Fiyatı

Tiozone Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 37.37 TL dir. Embil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699584350469 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Tiozone Krem 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - Kombinasyonlar

Tiozone Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Tiozone kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.