İlaç

Toria 25 mg 20 Tablet

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - Deksketoprofen

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Toria 25 mg 20 Tablet
Firma:Tripharma İlaç
Etkin Madde:Deksketoprofen Trometamol
ATC Kodu:M01AE17
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Toria 25 mg 20 Tablet Endikasyonları

Toria bir ağrı kesici ilacıdır. Toria erişkin hastalarda adet dönemi ağrıları olarak bilinen dismenore, kas-iskelet sistemi ağrıları ve diş ağrılarının semptomatik bir başka ifade ile hastalığın nedenini değil sonuçlarını ortadan kaldırma amacıyla kullanılabilir.

Toria 25 mg 20 Tablet Etkin Maddesi

Toria 25 mg 20 Tablet ilacının etkin maddesi olan Deksketoprofen, orjinal ismiyle Dexketoprofen maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 22161-81-5 olup, molekül ağırlığı 254.28056 g/mol, formülü ise C16H14O3 dir. Deksketoprofen maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız ve enjeksiyon yollarından biriyle alınır.


Toria ilacının ana etkin maddesi Deksketoprofen için Kimyasal Yapı Resmi:

Toria 25 mg 20 Tablet ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - Deksketoprofen

Toria 25 mg 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Toria kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.