İlaç

Troderm Krem 15 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Troderm Krem 15 g
Firma:Biofarma İlaç
Etkin Madde:Diflukortolon Valerat ve İzokonazol
ATC Kodu:D01AC55
Kamu Kodu:A14722
Barkod:8699578354213
Fiyatı:23.59 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Troderm Krem 15 g Endikasyonları

Troderm Krem mantar enfeksiyonlarının başlangıç ve/veya ara tedavisinde kullanılan dermatolojik bir ilaçtır. Troderm Krem içerisinde bulunan Diflukortolon'un derideki iltihabi ve alerjik durumlarda ihtilap önleyici, kaşıntı, yanma, sızı gibi şikayetleri giderici bir özelliği vardır. İzokonazol ise kimi mantar hastalıklıklarında kullanılan bir etkin madde olup birçok mikroba karşı da etkilidir.

Troderm Krem Fiyatı

Troderm Krem 15 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.59 TL dir. Biofarma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699578354213 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Troderm Krem 15 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonları
Troderm Krem ilaç eşdeğer kodu: E261A

Troderm Krem 15 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Troderm Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.