İlaç

Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Hepatit Aşıları - Hepatit A Aşıları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı
Firma:Merck Sharp ve Dohme
Etkin Madde:SAFLASTIRILMIS INAKTIF HEPATIT A VIRUSU
ATC Kodu:J07BC02
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699636960325
Fiyatı:96.43 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı Endikasyonları

Vaqta Aşı; 2 yaş üstü çocukların ve erişkinlerin hepatit A enfeksiyonundan korunması için kullanılmaktadır. Hepatit A virüsüne maruz kalma riski yüksek olan kişilere önerilir.

Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı Fiyatı

Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 96.43 TL dir. Merck Sharp ve Dohme firması tarafından satışa sunulan 8699636960325 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Hepatit Aşıları - Hepatit A Aşıları

Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Vaqta Aşı - Hepatit A Aşısı kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.