İlaç

Victoza 6 mg/ml Enjeksiyon Kalemi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Diyabet (Şeker Hastalığı) İlaçları - Kan Şekerini Düşüren İlaçlar - Diğer Antidiyabetik İlaçlar - Liraglutidİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Victoza 6 mg/ml Enjeksiyon Kalemi
Firma:Novo Nordisk İlaç
Etkin Madde:Liraglutid
ATC Kodu:A10BX07
Kamu Kodu:
Barkod:8699676950928
Fiyatı:292.73 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Victoza 6 mg/ml Enjeksiyon Kalemi Endikasyonları

Victoza, sadece kan şekeriniz çok yüksek olduğunda, vücudunuzun kan şekeri düzeyini düşürmesine yardımcı olur. Victoza ayrıca mideden besin geçişini de yavaşlatır.

Liraglutid etkin madddesi içeren Victoza, diyabet hastalığı için kullandığınız diğer ilaçların kan şekerinizi yeterince kontrol edemediği durumlarda bu ilaçlarla birlikte kullanılır.

Victoza ile birlikte kullanılan ilaçların etkin maddeleri şunlardır;
Metformin,
Pioglitazon,
Sülfonamidler
ve/veya tüm gün çalışan bir tip insülin olan bazal insülinler.

Victoza Fiyatı

Victoza 6 mg/ml Enjeksiyon Kalemi, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 292.73 TL dir. Novo Nordisk İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699676950928 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Victoza 6 mg/ml Enjeksiyon Kalemi ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Diyabet (Şeker Hastalığı) İlaçları - Kan Şekerini Düşüren İlaçlar - Diğer Antidiyabetik İlaçlar - Liraglutid

Victoza 6 mg/ml Enjeksiyon Kalemi Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Victoza kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.