İlaç

Visine Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları - Sempatomimetik İlaçlar - Göze Uygulanan Tetrahidrozolin HCLİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Visine Göz Damlası 5 ml
Firma:Johnson ve Johnson
Etkin Madde:Tetrahidrozolin HCL
ATC Kodu:S01GA02
Kamu Kodu:A08435
Barkod:8699593613036
Fiyatı:5.97 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Visine Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Visine Göz Damlası Tetrahidrozolin etkin maddesi içerir. Damla, bahar nezlesi gibi oküler alerji veya rüzgar ,duman, kitap okuma, yüzme, televizyon izleme, toz gibi minör iritasyon durumlarından kaynaklanan ödem veya geçici konjunktival hiperemi belirtilerinin tedavisi için kullanılır.

Visine Göz Damlası Fiyatı

Visine Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 5.97 TL dir. Johnson ve Johnson firması tarafından satışa sunulan 8699593613036 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Visine Göz Damlası 5 ml Etkin Maddesi

Tetrahidrozolin HCL


Visine Göz Damlası ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Visine Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları - Sempatomimetik İlaçlar - Göze Uygulanan Tetrahidrozolin HCL

Visine Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Visine Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.