İlaç

Vorifull 200 mg 14 Tablet

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antimikotik İlaçlar - Sistemik Antimikotikler - Triazol Türevleri - Vorikonazol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Vorifull 200 mg 14 Tablet
Firma:Opto İlaç
Etkin Madde:Vorikonazol
ATC Kodu:J02AC03
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Vorifull 200 mg 14 Tablet Endikasyonları

Vorifull 200 mg ciddi mantar enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılır. Vorifull, aspergillus, scedosporium, fusarium ve de flukonazoe dirençli olan Candida mantarından kaynaklanan ciddi mantar hastalıklarında kullanılır. Vorifull 200 mg ayrıca beyaz kan hücre sayısı normal olan kişilerdeki kandidemi (kandaki mantar enfeksiyonu) için kullanılmaktadır.

Vorifull 50 mg ilacı hakkında bilgiler için, ilgili ilacın kullanım talimatı incelenmelidir.

Vorifull 200 mg 14 Tablet Etkin Maddesi

Vorifull 200 mg 14 Tablet ilacının etkin maddesi olan Vorikonazol, orjinal ismiyle Voriconazole maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 137234-62-9 olup, molekül ağırlığı 349.31047 g/mol, formülü ise C16H14F3N5O dir. Vorikonazol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız ve damar içine enjekte yollarından biriyle alınır.


Vorifull ilacının ana etkin maddesi Vorikonazol için Kimyasal Yapı Resmi:

Vorifull 200 mg 14 Tablet ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antimikotik İlaçlar - Sistemik Antimikotikler - Triazol Türevleri - Vorikonazol

Vorifull 200 mg 14 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Vorifull kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.