İlaç

Xylo Comod Nazal Sprey

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Sempatomimetikler - Ksilometazolin HCLİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Xylo Comod Nazal Sprey
Firma:Biem İlaç
Etkin Madde:Ksilometazolin HCL
ATC Kodu:R01AA07
Kamu Kodu:A08550
Barkod:8699702541038
Fiyatı:10.25 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Xylo Comod Nazal Sprey Endikasyonları

Xylo Comod Nazal Sprey; sinüzit, saman nezlesi (mevsimlere bağlı alerjik nezle) de dahil perenial ve alerjik rinitler, nazal konjesyonun semptomatik tedavisi.

Xylo Comod Nazal Sprey Fiyatı

Xylo Comod Nazal Sprey, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.25 TL dir. Biem İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699702541038 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Xylo Comod Nazal Sprey Etkin Maddesi

Xylo Comod Nazal Sprey ilacının etkin maddesi olan Ksilometazolin HCL, orjinal ismiyle Xylometazoline maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 526-36-3 olup, molekül ağırlığı 244.37516 g/mol, formülü ise C16H24N2 dir. Ksilometazolin HCL maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar burundan sprey ve damla yollarından biriyle alınır.


Xylo Comod Nazal Sprey ilacının ana etkin maddesi Ksilometazolin HCL için Kimyasal Yapı Resmi:

Xylo Comod Nazal Sprey ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Sempatomimetikler - Ksilometazolin HCL

Xylo Comod Nazal Sprey Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Xylo Comod Nazal Sprey kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.