İlaç

Zovirax Krem 2 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Topikal Kemoterapötik İlaçlar - Antiviral İlaçlar - Asiklovir (kremler)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Zovirax Krem 2 g
Firma:Glaxo SmithKline İlaç
Etkin Madde:Asiklovir
ATC Kodu:D06BB03
Kamu Kodu:A08733
Barkod:8699522352678
Fiyatı:10.66 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Zovirax Krem 2 g Endikasyonları

Zovirax Uçuk Kremi, uçuk tedavisi amacıyla kullanılır. Zovirax'ın içerdiği asiklovir etkin maddesi uçuk virüsünün gelişimini ve yayılımını azaltır.

Zovirax Krem 2 g Kullanımı

Doktorunuz tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde, lokal olarak 4 saat ara ile günde beş defa uygulanabilir.

Zovirax Krem Fiyatı

Zovirax Krem 2 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.66 TL dir. Glaxo SmithKline İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699522352678 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Zovirax Krem 2 g Etkin Maddesi

Asiklovir


Zovirax Krem ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Zovirax Krem 2 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Topikal Kemoterapötik İlaçlar - Antiviral İlaçlar - Asiklovir (kremler)

Zovirax Krem 2 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Zovirax Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.