İlaç

Zylet Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Zylet Göz Damlası 5 ml
Firma:Bausch & Lomb
Etkin Madde:Loteprednol Etabonat ve Tobramisin
ATC Kodu:S01CA
Kamu Kodu:A13212
Barkod:8699856710045
Fiyatı:69.11 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Zylet Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Zylet Göz Damlası, duyarlı bakteriler nedeniyle gözde meydana gelen yüzeysel enfeksiyonların veya enfeksiyon riskine yol açan iltihabi durumların tedavisi amacıyla kullanılır.

Zylet Göz Damlası, gözde kızarıklık, göz kapaklarında şişlik, gözde iltihabi akıntı, çapaklanma ve bazen ağrı gibi belirtiler ile görülen bakteriyel konjonktivit hastalığının tedavisi amacıyla kullanılır.

Zylet Göz Damlası Fiyatı

Zylet Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 69.11 TL dir. Bausch & Lomb firması tarafından satışa sunulan 8699856710045 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Zylet Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları
Zylet Göz Damlası ilaç eşdeğer kodu: E233D

Zylet Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Zylet Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.